58 888 26 00
We develop
future We develop
future We develop
future

We develop future

Inopa powstała z potrzeby dostarczenia profesjonalnych i przyjaznych dla użytkowników rynku deweloperskiego rozwiązań. Nieustannie dążymy do stworzenia jak najlepszej przestrzeni dla rozwoju i prowadzenia biznesu. Dostarczamy na rynek nowoczesne powierzchnie biurowe, usługowe, hotelowe i magazynowe.
CENTRALA

Nowoczesna przestrzeń dla biznesu

Centrala to centrum biznesowe, które tworzy komfortową i inspirującą przestrzeń dla firm. Nowy kompleks biurowy, w skład którego wchodzą biurowce C200 i C300, jest częścią rewitalizacji przestrzeni postoczniowych i wyraźnym ukłonem w stronę ich historycznego dziedzictwa. Centrala to miejsce, które łączy, tętni ciekawymi inicjatywami i pozytywną energią.

NASZE PROJEKTY

Tworzymy przestrzenie
pełne energii

Zobacz wszystkie
C200

C200

C200 Office jest efektem największej rewitalizacji budynku biurowego w Polsce Północnej

Zobacz projekt
C300

C300

Biurowiec C300 Office to obiekt należący do kompleksu biurowego Centrala – doskonale skomunikowany i zlokalizowany w pobliżu centrum Gdańska.

Zobacz projekt
Centaurus

Centaurus

Centaurus to projekt wielowymiarowy, składający się z części hotelowej, biurowej, handlowo-usługowej oraz mieszkaniowej.
W jego ramach powstanie między innymi najwyższy obiekt mieszkalny w województwie warmińsko-mazurskim.

Zobacz projekt

Inopa w liczbach

63848 Powierzchnia najmu
6 082 Stanowiska pracy
51 najemców
13 KRAJÓW
WSPÓŁPRACUJĄCYCH
100 Poziom pozytywnej energii

LOKALIZACJA

Aglomeracja Trójmiejska

Aglomeracja Trójmiejska Gdańsk wraz z sąsiadującymi miastami Gdynią i Sopotem tworzą dynamicznie rozwijającą się aglomerację trójmiejską posiadającą duże możliwości biznesowe. Trójmiasto swój potencjał buduje dzięki świetnie rozwiniętej infrastrukturze miejskiej, kolei, portowi lotniczemu i morskiemu, hotelom, dobrze skomunikowanym drogom oraz dostępności wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej, a także obecności środowiska akademickiego.

Centrala jest jednym z najlepiej skomunikowanych centrów biznesowych w Trójmieście. W niedalekiej odległości znajdują się główne arterie, dzięki którym można w krótkim czasie znaleźć się na drugim końcu miasta lub komfortowo dotrzeć do Obwodnicy Trójmiasta, Obwodnicy Południowej czy Autostrady A1. Niedaleko mieści się również Dworzec Główny obejmujący stacje PKP, SKM, PKS oraz przystanki autobusowe i tramwajowe. Podobny dystans dzieli Centralę od dworca PKP we Wrzeszczu, który z kolei jest głównym węzłem Pomorskiej Kolei Metropolitalnej pozwalającej szybko dotrzeć do Portu Lotniczego czy dzielnic górnego tarasu.

750 229 mieszkańców Trójmiasta*
21 uczelni i 87 500 studentów**
5197 zł brutto to średnie miesięczne wynagrodzenie dla województwa pomorskiego***

  * Źródło: GUS, czerwiec 2019 r.
 ** Źródło: GUS, 2017 r.
*** Źródło: GUS, wrzesień 2019 r.

Gdynia

Gdańsk Oliwa

C300 Office

Otwórz link

Olsztyn

Będąc jednym z najmłodszych rynków biurowych północno-wschodniej Polski, Olsztyn ma bardzo duży potencjał rozwojowy. Pamiętać należy o takich atutach, jak obecność środowiska akademickiego oraz dostępność wysoko wykwalifikowanej kadry. Kapitał ludzki i przyjazne otoczenie biznesowe pozwalają na realizację ambitnych projektów inwestycyjnych, takich jak Centaurus. Olsztyn nieustannie się zmienia. Powstało w nim już kilka ciekawych i nowoczesnych projektów, takich jak port lotniczy czy filharmonia. Centaurus, wyjątkowy w skali województwa warmińsko-mazurskiego wielofunkcyjny kompleks budynków, będzie kolejnym wyróżniającym się miejscem na mapie Olsztyna, będąc jednocześnie nowoczesnym symbolem potencjału całego regionu.

 

Centaurus

Otwórz link

Aktualności

Spółka Trident BMC powiększa powierzchnię biurową w gdańskim C200 Office
07.04.2024
Spółka Trident BMC, która współpracuje z armatorami, stoczniami i klientami offshore, w dalszym ciągu będzie najemcą C200 Office. Przedłużając umowę z wynajmującym, spółka jednocześnie zwiększyła powierzchnię biurową – w rezultacie do swojej dyspozycji ma ponad 2200 mkw. Podczas renegocjacji najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.
Nowy ważny klient w budynku C200
23.02.2024
Miło nam poinformować, że firma Saab dołączyła do grona najemców budynku C200. Saab to wiodąca firma z branży obronnej i bezpieczeństwa, której misją jest pomaganie narodom w zapewnieniu bezpieczeństwa ich obywatelom i społeczeństwu.
Współpraca z Multiconsult Polska
30.05.2023
Z radością i satysfakcją przyjęliśmy fakt przedłużenia umowy najmu biur w budynku C200 przez spółkę Multiconsult Polska. Cieszymy się, że nasza współpraca się rozwija i Multiconsult zostaje z nami na dłużej – podkreśla Beata Podsiadło Kierownik Działu Komercjalizacji Inopa S.A.