c200
58 888 26 00

Aktualności

Spółka Trident BMC powiększa powierzchnię biurową w gdańskim C200 Office Dodano: 07.04.2024

Spółka Trident BMC należy do grupy Trident Maritime Systems. W ramach prowadzonej działalności przedsiębiorstwo świadczy usługi inżynierskie, wykonawcze i serwisowe m.in. dla podmiotów z branży stoczniowej. Na co dzień specjaliści Trident BMC realizują projekty obejmujące budowę i modernizację jednostek pływających dla przemysłu morskiego. Firma ma ugruntowaną pozycję w branży – w ubiegłym roku spółka w Polsce obchodziła swoje 10-lecie. W tym czasie zrealizowała ponad 3500 projektów. Aby zapewnić sprawną realizację zleceń, firma rozwija się nieustannie, obecnie tworzy ją kilkaset osób.

 

– Chcąc rozeznać się w trójmiejskim rynku nieruchomości biurowych, spółka Trident BMC skorzystała z naszej pomocy. O dalszej współpracy z obecnym wynajmującym – deweloperem Inopa – zdecydowało kilka czynników, w tym zadowolenie z dotychczasowych relacji oraz możliwość powiększenia wynajmowanej przestrzeni. Ważnym aspektem jest też lokalizacja atrakcyjna z punktu widzenia zarówno pracowników, jak i partnerów biznesowych. Cieszymy się, że mogliśmy wykorzystać naszą wiedzę i pomóc spółce Trident BMC w renegocjacji umowy najmu – mówi Kaja Karbowska-Nowak, Associate w Newmark Polska.

 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Inopa. Nasze dobre relacje w dużej mierze zaważyły na wyborze tej lokalizacji na kolejne 5 lat. Prace aranżacyjne w okresie dostosowania biura do naszych potrzeb zaowocowały niezwykle funkcjonalną i przyjazną przestrzenią, w której z przyjemnością kontynuujemy realizację dalszych celów biznesowych – mówi Monika Stencel, Financial Director w Trident BMC.

 

– Zwiększenie powierzchni wynikało z planów rozwojowych Spółki, ponadto na decyzję o pozostaniu w budynku C200 na pewno wpłynął również fakt elastycznych rozwiązań zaproponowanych przez wynajmującego oraz pozytywne doświadczenia z 5-letniej współpracy – podkreśla Beata Podsiadło, Kierownik ds. komercjalizacji, Inopa S.A.