c200
58 888 26 00

Aktualności

Nowy ważny klient w budynku C200 Dodano: 23.02.2024

O firmie:

Saab wspierany przez 22 000 utalentowanych pracowników nieustannie przesuwa granice technologii, aby stworzyć bezpieczniejszy i bardziej zrównoważony świat. Saab projektuje, produkuje i serwisuje zaawansowane systemy z zakresu aeronautyki, uzbrojenia, dowodzenia i kontroli, sensorów i systemów podwodnych. Siedziba Saaba znajduje się w Szwecji. Prowadzi główne operacje na całym świecie i jest częścią krajowych zdolności obronnych kilku państw.
W Gdańsku Saab zajmie powierzchnię biurową z widokiem na Stocznię Gdańską o powierzchni 430m2. Wybierając naszą ofertę, Saab docenił również fakt, że dostarczyliśmy biuro idealnie dopasowane do potrzeb firmy. Nie bez znaczenia była również lokalizacja i dostępność dużej liczby miejsc parkingowych.
Najemca zwrócił również uwagę na udogodnienia budynku: np. kantynę, klub fitness czy sale konferencyjne do wynajęcia.Dołączenie zespołu Saaba do grona najemców w naszym budynku to dla nas ogromne wyróżnienie. To kolejny dowód na to, że nasz budynek jest atrakcyjną lokalizacją dla firm z różnych branż.