58 888 26 00

Aktualności

Zobaczcie jak będą wyglądały poszczególne przestrzenie w biurowcu C300 Office. Dodano: 14.12.2020

Biurowiec C300 Office będący częścią kompleksu biurowego Centrala stwarza firmom nieograniczone możliwości, po które powinien sięgnąć każdy, kto poszukuje nowoczesnego biura w Gdańsku. Komfortowe przestrzenie, nietuzinkowe rozwiązania technologiczne, nowoczesny design, proekologiczne rozwiązania, doskonałe umiejscowienie – są cechami charakterystycznymi idealnego miejsca biznesowego, jakiego poszukują najemcy. Powierzchnie biurowe do wynajęcia w C300 Office spełniają wszystkie te standardy.

Nasze biura w C300 Office są zaprojektowane z myślą o potrzebach najemców i ich pracowników. Zapewniamy możliwość aranżacji w systemie open space, mieszanym oraz gabinetowym. Głównym założeniem dla C300 Office jest przede wszystkim zaoferowanie klientom wielu udogodnień i innowacyjnych rozwiązań.

C300 Office został zaplanowany przede wszystkim z myślą o pracownikach dlatego w centralach wentylacyjnych zastosowano filtry elektrostatyczne firmy Klimor. To rozwiązanie korzystne nie tylko ze względu na aspekt technologiczny, kluczowe są też zalety związane z oczyszczaniem powietrza ze smogu, bakterii oraz wirusów. Ten unikalny system usuwa zanieczyszczenia niemożliwe do usunięcie klasycznym filtrem, jak kurz, pył, dym papierosowy, bakterie, zarazki oraz wirusy, z koronawirusem włącznie. Poza tym taki system zmniejsza ilość energii pobieranej przez wentylator o ponad 70% w skali roku, a filtr elektrostatyczny jest filtrem wielokrotnego użytku. Co ważne jest to rozwiązanie zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia WHO oraz Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Wnętrza C300 Office zaprojektowano tak, aby przede wszystkim wpływały na dobre samopoczucie pracowników oraz tworzyły przyjemny klimat podczas pracy. Ciekawe połączenia form i kolorów oraz szlachetne materiały nadają wnętrzom przyjemnego i stylowego wyglądu. Dzięki temu już od samego wejścia do C300 Office będzie można poczuć przyjemny klimat panujący w budynku. Lobby biurowe w C300 Office, należącym do kompleksu Centrala. Zaprojektowano w nim przestrzenie pełne pięknych roślin, które nie tylko dostarczą świeże powietrze, ale również umilą wszystkim czas spędzony w biurze.