58 888 26 00

Aktualności

Obszar biurowca C200Office został włączony do strefy użytkowania Roweru Mevo! Dodano: 08.07.2019

INOPA mając na uwadze rozwój publicznego transportu zbiorowego, wspierając działania na rzecz popularyzacji komunikacji rowerowej oraz chcąc umożliwić dojazd pracownikom kompleksu usługowo-biurowego C200 Office (będących jednocześnie użytkownikami Systemu Roweru Metropolitalnego Mevo) alarmowała w kwietniu br. o sytuacji wyłączenia z dozwolonej strefy ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż ul. Marynarki Polskiej oraz złożyła w tej sprawie oficjalny wniosek o jej rozszerzenie.

W czwartek 4.07.2019 otrzymaliśmy decyzję pozytywną i teren na którym mieści się biurowiec C200Office został włączony do strefy użytkowania Mevo w ramach drugiego etapu rozbudowy systemu.

Zważywszy na umożliwienie swobodnego korzystania, sprawne funkcjonowanie w ramach wypożyczeń i zwrotów oraz obowiązujący regulamin Systemu Roweru Metropolitalnego Mevo przygotowaliśmy również wniosek o utworzenie Stacji Roweru Mevo w bliskiej lokalizacji biurowca C200 Office.

C200 Office oddany do użytku w 2016 r. stanowi 7-kondygnacyjny usługowo biurowy budynek o powierzchni 17 600 m². Budynek ten jest pierwszym elementem powstającej przy ul. Marynarki Polskiej pierzei usługowo biurowej. Idąc w myśl realizowanej przez INOPA Investment C200 sp. z o.o. sp.k. filozofii Green Thinking, jednym z udogodnień C200 Office jest oddana do użytku strefa rowerzysty obejmująca prysznice, przebieralnie i szafki dla rowerzystów.

Utworzenie nowej stacji w okolicach C200 Office stanowiłoby szereg korzyści dla każdej ze stron. Chcielibyśmy dalej wspierać działania miejskiej polityki mobilności popularyzującej transport rowerowy i umożliwić naszym kolejnym najemcom w postających obiektach korzystanie z usług operatora. Utworzenie Stacji pozwoli użytkownikom sprawnie realizować określone zasady i warunki regulaminu Roweru Mevo, a z biznesowego punktu widzenia, stanowiłoby rentowne dla operatora przedsięwzięcie.

Aktualny układ stref i mapę stacji roweru Mevo można zobaczyć na mapie: https://rowermevo.pl/mapa-stacji/