Ukończony

Tensor

TENSOR to nowoczesny kompleks biurowy złożony z trzech budynków klasy A o nazwach X, Y oraz Z, w których przewidziano również część usługową znajdującą się na parterze.

Pierwszy biurowiec kompleksu oddaliśmy do użytkowania w 2016 r. Jest nim TENSOR Xzdobywca prestiżowej nagrody „Czas Gdyni” w kategorii Najlepsza Gdyńska Inwestycja Roku 2016.

Nasze gdyńskie budynki zaprojektowane zostały w oparciu o nowoczesne rozwiązania techniczne, a także z dbałością o warstwę wizualną – oryginalny projekt elewacji inspirowany jest geometrycznymi wariacjami na temat wektorów i nawiązuje do nazwy całego kompleksu.

Firmy, które zdecydowały się rozwijać swój biznes w gdyńskim kompleksie TENSOR to przedsiębiorstwa z branży IT, finansowej, telekomunikacyjnej czy TLC. Są to między innymi Nordea IT, ADVA Optical, Loconi, Best, Maersk, PPG Coatings oraz Thai Union Poland.

Gdynia, Łużycka 8

Ważnym atutem parku biurowego TENSOR jest jego świetne skomunikowanie, a w szczególności bezpośrednia bliskość transportu szynowego (SKM i PKM). W niedalekiej odległości znajdują się także Droga Gdyńska oraz Aleja Zwycięstwa, które gwarantują sprawne poruszanie się samochodem wzdłuż głównej arterii Trójmiasta oraz szybki – trwający nie dłużej niż 10 minut – dojazd do obwodnicy. Śródmieście Gdyni oddalone jest od obiektu zaledwie o 2,5 kilometra.

Okoliczne ścieżki rowerowe wraz z udogodnieniami dla rowerzystów oferowanymi przez kompleks biurowy TENSOR zachęcą pracowników do korzystania z tego coraz popularniejszego środka transportu. Redłowo jest dzielnicą Gdyni, która w ostatnich latach umacnia swój biznesowy charakter. W pobliżu znajdują się także liczne obiekty sportowe, takie jak: Hala Sportowo-Widowiskowa, Narodowy Stadion Rugby, Stadion Miejski, a także Centrum Riviera – największy w Trójmieście obiekt handlowo-rozrywkowy.

Trójmiasto to intensywnie rozwijająca się aglomeracja miejska, w której skład wchodzą Gdańsk, Gdynia i Sopot. Istotnymi walorami Trójmiasta są dobrze rozwinięta infrastruktura (autostrada A1, obwodnica, międzynarodowe lotnisko, porty morskie, rozbudowane zaplecze hotelowe) oraz dostępność wysoko wykwalifikowanej kadry. Powyższe atuty, a także doskonałe położenie geograficzne i wysoka jakość życia spowodowały, iż jest to dynamicznie rozwijający się ośrodek biznesowy.

Kontakt

INOPA S.A.
ul. Marynarki Polskiej 163,
80-868 Gdańsk (budynek C200 Office)
58 888 26 000Zostaw wiadomość