NASZE ROZWIĄZANIA

rozwiązania INOPA

Customer Care

Dużą wagę przywiązujemy do profesjonalnej obsługi Klientów. Dlatego też tworzymy zespoły specjalistów, które po podpisaniu umowy najmu pomagają Klientom na poszczególnych etapach przygotowania powierzchni biurowych, aż do ich zasiedlenia jak również w trakcie ich użytkowania. Osoby te są tak dobierane, aby swoimi kompetencjami ściśle odpowiadały na potrzeby danego punktu procesu budowlano-aranżacyjnego. Dzięki temu Klienci są w stanie szybko i sprawnie zasiedlić wynajęte biura. Dodatkowo przed ostatecznym przekazaniem biura do użytkowania oddajemy najemcy biuro do tak zwanej relokacji, aby Klient mógł wprowadzić ostateczne modyfikacje aranżacji oraz ustawić meble. Dzięki temu pracownicy mogą rozpocząć pracę już w dniu przekazania lokalu.

INOPA Customer Care

Green Thinking

INOPA Green Thinking

Green Thinking to myślenie o ekologii nie tylko w kontekście eksploatacji budynku, ale także użycia do jego budowy ekologicznych materiałów, zastosowania energooszczędnych elewacji, stworzenia odpowiedniej mapy dojazdu do pracy pracowników, czy dbanie o jak najmniejsze zanieczyszczenie hałasem bądź światłem podczas jego tworzenia i użytkowania. Dzięki tej filozofii nasze projekty realizowane są z poszanowaniem dla przyrody oraz społeczności lokalnych. Stanowią przyjazne miejsce pracy dla najemców i miłe sąsiedztwo dla otoczenia.

Wiedza i doświadczenie

Korzystamy z wieloletniej wiedzy i doświadczenia zdobytych przy tworzeniu liczących się na rynku projektach deweloperskich, które zdobywały prestiżowe nagrody. Stale pracujemy nad podnoszeniem swoich kwalifikacji by spełniać najbardziej wymagające oczekiwania rynku.

Jakość

Dbałość o najwyższą jakość przejawia się w każdym miejscu naszej działalności: w codziennej pracy, w relacjach z Klientami, w zastosowaniu wysokiej klasy materiałów i technologii przy realizacji naszych projektów. Dzięki temu dostarczamy produkty najwyższej jakości, podążające za współczesnymi trendami oraz utrzymujemy dobre relacje z naszymi Klientami.